На фініші в АСРЗ чергове масштабне замовлення для стратегічних партнерів - підприємств групи Метінвест

Компанія
На фініші в АСРЗ чергове масштабне замовлення для стратегічних партнерів - підприємств групи Метінвест.
Як уже повідомлялося, з початку поточного року на замовлення підприємств холдингу Метінвест, в рамках виконання екологічних і ефективних проектів з модернізації обладнання та нарощування виробництва, виготовлено, випробувано і поетапно відправлено партнерам 500 тонн різних металоконструкцій.
За період з початку року поетапно відправлені на МК «Азовсталь» 170 тонн каркаса постаменту газоочистки ОДЧ конвертерного цеху; стенди нарощування електродів, очищення футерування сталерозливних ковшів і візки неприводні для будівництва МБЛЗ-4 на ММКИ; газопровід діаметром 2,5 метра для системи очищення ОДЧ конвертерного цеху МК «Азовсталь». Останньою відправлена партія з 20 бункерів для сипучих феросплавів майбутньої МНЛЗ-4 ММКИ.
Над кожним замовленням попрацювали проектувальники, конструктори, технологи, газорізальники, слюсарі-складальники АСРЗ: одночасно цехи департаментів машинобудування, судноремонту та логістики.
Так, колектив грейферного цеху - по заготівлі і збірці деталей, судноремонтний і корпусний - зі зварювання і складання готових металоконструкцій.

Проекти масштабні, що зажадали від конструкторського відділу АСРЗ застосування програм 3-D моделювання, які дозволяють підвищити якість продукції, що випускається, поліпшити збирання на монтажі в замовника і не допустити нестиковки окремих вузлів і деталей.
На черзі - нове замовлення: судоремонтники приступили до виробництва грейферів для МК «Азовсталь».
Нагадаємо, що незважаючи на закінчення терміну оренди, на поточний момент АСРЗ підтримує виробничий процес, виконує договірні зобов'язання з поточними контрагентами, здійснює відрахування до бюджетів, своєчасно виплачує заробітну плату і зберігає унікальний для Азовського моря судноремонтний комплекс завдяки підтримці Маріупольської міської ради та при партнерській підтримці підприємств групи Метінвест.