Пресс центр

«До кінця року можна врегулювати ситуацію по статусу», - заявив в ході візиту на АСРЗ Райвис Вецкаганс

19 квітня з офіційним візитом на Азовському судноремонтному заводі побував керівник Адміністрації морських портів України Райвис Вецкаганс.

Триває пошук рішень по невизначеному юридичному статусу ЦВК АСРЗ

На поточний момент, не дивлячись на закінчення терміну оренди, ТОВ «СРЗ» виконує договірні зобов'язання з поточними контрагентами, своєчасно здійснює відрахування до бюджетів.

За підсумками 2017 року: є позитивна динаміка

За 2017 рік Азовським судоремонтним заводом було реалізовано продукції на суму понад 185, 8 млн. Грн., Що на 48, 3% перевищило показник попереднього року.Було відремонтовано 30 оди

ПРОДОВЖЕНО ПРЯМИЙ ДІАЛОГ НА ДЕРЖАВНОМУ РІВНІ

Як уже повідомлялося, для організації процедури передачі ЦМК ДП "АСРЗ" зі сфери управління МІУ в управління ФДМУ 23 січня 2018 року в РВ ФДМУ Донецької обл

«Солнишата»: бути щасливими всупереч долі

Судноремонтники - Маріуполю

Вісім кубків за все перші місця і Гран-Прі фестивалю - такий результат участі в VII Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Світ у твоїх долонях» вихованців Маріупольського дитячого будинку

Готовий до відправлення черговий машинобудівний вантаж

Зроблено на АСРЗ

На АСРЗ закінчено роботи над виготовленням і випробуванням чергової партії вантажозахоплювальних виробів з чотирьох рудних грейферів, виконаних з випробуваних високоякісних марок сталей.

У доці АСРЗ заміна: буксир «Петро Галактіон» поступився місцем теплоходу «MARANTA»

Компанія

В ранковій зміні буксирування у док теплохода MARANTA довжиною 100 метрів, шириною 19 і дедвейтом 5822 тонни, успішно здійснили екіпажі двох буксирів, потужність більше тисячі кінських сил кожний.

Міні-грейфери для ливарного двору

Зроблено на АСРЗ

За кресленнями замовника, на АСРЗ виготовлена і відправлена металургам МК «Запоріжсталь» партія з семи грейферів для очищення жолобів ливарних дворів доменного виробництва від відпрацьованого матеріалу.

На АСРЗ розіграний Кубок пам'яті Володимира Воїна 2018

Життя - не тільки робота

У розіграші Кубка пам'яті Володимира Воїна прийняли участь футбольні команди заводоуправління, департаменту логістики, судноремонту та департаменту машинобудування Азовського судноремонтного заводу.

На АСРЗ відбулася презентація планів молодіжної організації

Компанія

Сьогодні в бізнес-центрі АСРЗ актив молодіжної організації тепер уже під головуванням Наталії Солонець, презентував для молодих працівників новий концепт молодіжної організації складу 2018 року.

ДОК АСРЗ ЗАВЕРШИВ ОГЛЯД

Компанія

У березні поточного року док підприємства закінчив черговий етап ремонту, в лютому отримав Класифікаційне свідоцтво Регістра судноплавства України, і тепер готується до свого великого ювілею.

Оновлюємо парк спецмашин

Компанія

Для транспортно-такелажної служби АСРЗ придбаний 10-тонний навантажувач дизельний навантажувач з противагою «Maximal».

Виробничі потужності заводу
щорічні показники

Кількість
ремонтованих судів

0

Кількість вироблених
грейферів

0

Тисяч тон перегружаемого
металу

0

Тисяч тон перегружаемого
навалочних вантажів

0