Азовський судноремонтний завод (ТОВ «СРЗ»)

Азовський судноремонтний завод - багатопрофільне підприємство на узбережжі Азовського моря (Маріуполь, Україна).
Здійснює ремонт, модернізацію та будівництво плавзасобів, перевалку різних видів вантажів і виробляє машинобудівну продукцію.
З 2010 року знаходиться під управлінням Керуючої компанії "Маріупольська інвестиційна група"
Далі

Новини

В Маріуполь повернулася чудова робоча спеціальність - складальник корпусів металевих суден.

Мариуполь называют «морскими воротами Донбасса» потому, что здесь проходит морская граница Украины, и в далекое и близкое зарубежье отправляются разнообразные грузы. Азовский судоремонтный завод – старейший в городе, так как именно с него 132 года назад начинался Мариупольский морской порт и были основаны металлургическое предприятия. Такого рода знания, в том числе и о технических возможностях и характеристиках судов, в ходе экспедиции на ледокол «Капитан Белоусов» получили учащиеся Мариупольского лицея №1, побывавшие на Азовском судоремонтном в сопровождении своих педагогов.

Виробничі потужності заводу
щорічні показники

Кількість
ремонтованих судів

0

Кількість вироблених
грейферів

0

Тисяч тон перегружаемого
металу

0

Тисяч тон перегружаемого
навалочних вантажів

0

Напрямки діяльності підприємства

Судноремонт

Азовський судноремонтний завод є єдиним заводом на Азовському узбережжі України, що володіє плавучим доком, вантажопідйомністю 15000 тон і можливістю обслуговувати судна довжиною до 200 метрів і шириною до 25 метрів; підхідним каналом глибиною 8 метрів, о

Робота в режимі порту

Морський транспорт має цілий ряд переваг і одне з них полягає в тому, що перевезення даного типу здійснюється в регіони, куди з приводу відсутності інфраструктури неможливо (складно) доставити вантаж на автомобільному транспорті або залізницею.

Машинобудування

Азовський судноремонтний завод (OOO «СРЗ») в 1958 році почав виготовлення грейферів для перевантаження вугілля, руди та будівельних вантажів, і от з тих пір постійно розширює різновид випуску грейферів.

Суднобудування

Азовський судноремонтний завод має багаторічний досвід будівництва несамохідних барж, ліхтерів типу «LASH», плавучих доків, причалів, призначених для швартування суден водотоннажністю до 5000 т, завдовжки до 105 м, що складаються з трьох шарні