Докування: в плавдоці АСРЗ нова група судів

Компанія
3 листопада землесос «Gigante» під іспанським прапором і буксир «Олександр Яковенко» змінили на стапель палубі в плавдоці н/т «Сборщик-335» МФ «Адміністрація морських портів України» та плавкран АСРЗ «Астрахань-5».
За попередньою домовленістю, обом судам буде забезпечено необхідний обсяг техпідтримки.
Землесос «Gigante», зайнятий на днопоглиблювальних роботах в акваторії Азовського моря за договором фрахтування судна, пробуде в доці сім діб. Саме стільки часу буде потрібно колективу докового виробництва для ремонту пристрою закриття дніщевих дверей і повної заміни гуми ущільнювача.
На даний момент вже закінчена розбирання з'єднань гідроциліндрів дніщевих дверей, демонтована стара гума на рамках дверей трюму, і почалася очищення рамок абразивним способом. Послідовно розкриті решітки вигородок системи охолодження, стартувала порізка нової профільної гуми і підготовка поверхонь до поклейки нових ущільнень.
Буксир «Олександр Яковенко» Маріупольського морського торгового порту, як і належить один раз в два роки, пройде чергове обов'язкове докування.
Повним ходом йде дефектация корпусних конструкцій судна, гвинт-рульового комплексу лівого і правого бортів, донно забортної арматури і ремонт металоконструкцій.
Всього на докування буксира відведено 18 діб, ще 16 діб - на ремонт у причальної стінки.