Попереду головна інтрига Чемпіонату з волейболу АСРЗ

Життя - не тільки робота

Ігри Чемпіонату АСРЗ з волейболу за коловою системою в залік Спартакіади підприємства в повному розпалі.
У Чемпіонаті беруть участь шість команд: департаментів Азовського судноремонтного заводу плюс команди заводоуправління і КК «Маріупольська інвестиційна група».
На старті командам належало зіграти по 10 зустрічей і визначити переможця за найбільшою кількістю набраних очок. В даний момент дві-три зустрічі у кожної з команд позаду.
Більш того, за результатами матчів, визначилися і лідируючі склади Чемпіонату-2017. Об'єктивно це команди департаменту Логістики та забезпечення, департаменту судноремонту, департаменту машинобудування і заводоуправління підприємства.
Сьогодні відбулася одна з принципових зустрічей - між командами департаменту Логістики та забезпечення і заводоуправлінням АСРЗ.
Страстей на поле додає те, що по різні боки сітки в цьому році грають колишні «одноклубники» - сильні гравці команди заводоуправління.
У впертій боротьбі перемогу з рахунком 2: 0 здобула команда департаменту Логістики. (Рахунок двох матчів 25:19 і 21-25).
Головна інтрига попереду: чи зможе команда департаменту судноремонту АСРЗ зупинити хід без поразок команди департаменту Логістики та забезпечення?