ВОЛЕЙБОЛ: НА АСРЗ РОЗІГРАНО ЩОРІЧНИЙ ПЕРЕХІДНИЙ КУБОК ПРОФКОМУ

Життя - не тільки робота
1 листопада в спортивному комплексі «Іллічівець» відбувся щорічний традиційний турнір з волейболу серед команд-учасниць Спартакіади-2018 Азовського судноремонтного заводу.
У боротьбу за Кубок вступили чотири збірні команди: заводоуправління, департаментів судноремонту, логістики та машинобудування.
Згідно з жеребкуванням, в першій грі зустрілися команди департаментів судноремонту та машинобудування і задали загальний настрій турніру.
З рахунком 2: 1 в цій грі перемогу здобули судоремонтники.
У другій - зустрілися команди заводоуправління і департаменту логістики. З рахунком 2:0 впевнену перемогу здобули управлінці, зробивши серйозну заявку на перемогу у Турнірі.
У наступній грі зустрілися команди, що поступилися в першій - збірні департаментів машинобудування і логістики. З рахунком 2:1 цьго разу перемогли логісти.
Фінальну гру зіграли збірні департаменту судноремонту і заводоуправління. Яскрава по дриблінгу та динаміці спортивна сутичка знову завершилася перемогою управлінців. Рахунок гри 2:0.
У підсумку перше місце та перехідний Кубок профкому завоювала збірна заводоуправління, друге місце зайняла збірна цехів департаменту судноремонту, третє - любителі волейболу з цехів департаменту логістики та забезпечення, а на четвертій сходинці - команда цехів департаменту машинобудування.