Старий новий рік: Коза в дім на добробут

Життя - не тільки робота

13 січня вихованці дитячого садка №64 «Кораблик» - підшефні судноремонтного заводу «водили Козу» по поверхах адміністративного корпусу Азовського судноремонтного заводу, співаючи щедрівки та посівалкі, почавши святковий обхід з самого ранку.
Щедрували, як водиться, дівчатка, засівали хлопчики. Парубочкі в шальварах і капелюхах, дівчатка у колоритних віночках та хустках з поздоровленнями і благожеланням «меланкувалі» (так як сьогодні свято святої Меланки), щоб і в Новому 2017 році фахівці підприємства змогли "потримати за молоді ріжки Кози" на щастя ... І щоб прийшло добро у велику сім'ю Азовського судноремонтного заводу.
Спочатку колоритна компанія щедро засипала зерном кабінети генерального директора і директора з виробництва, потім побувала у фінансовій бухгалтерії і управлінні персоналом, не пропускаючи нікого, хто з радістю відчинив свої двері назустріч добру і позитиву.
«Зерна служать оберегом, тому їх не можна вимітати - треба все зібрати руками і зберегти на удачу», - серйозно радили педагоги, які супроводжували дітей. Пояснювали, що за допомогою щедрівок, за народними повір'ями, ряджені допомагають Старому року забрати усе погане і віддати Новому в мішок тільки хороше.
Багаті традиції Старого Нового року, на жаль, практично втрачені. І те, що раніше передавалося з покоління в покоління, зараз відомо хіба що фахівцям.
Але у нас, на щастя, є ентузіасти, завдяки яким старовинні добрі традиції, що обіцяють добробут, мир і достаток, живі. Окреме спасибі за це педагогічному колективу дитсадка.
Бути добру!