ТОВ "СРЗ" розпочало процедуру банкрутства

Компанія

28 квітня господарський суд Донецької області відкрив провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «СРЗ».

Нагадаємо, що з 01.02.2021 року робота Азовського судноремонтного заводу повністю заблокована незаконним рішенням капітана Маріупольського морського порту Олександра Дружиніна про заборону швартування до гідротехнічних споруд цілісного майнового комплексу АСРЗ. Зазначені дії призвели до повної зупинки виробничої діяльності ТОВ “СРЗ” та унеможливили виконання підприємством своїх контрактних зобов’язань перед клієнтами та соціальних зобов’язань перед трудовим колективом, як наслідок Товариство змушено розпочати процедуру банкрутства.

Керівництво ТОВ “СРЗ” неодноразово зверталося до низки державних органів з проханням вжити невідкладних заходів щодо розблокування діяльності підприємства та скасування незаконного рішення капітана Маріупольського морського порту задля збереження унікального підприємства та трудового колективу з 560 фахівців у судноремонтній галузі.