НА АСРЗ СТАРИЙ НОВИЙ РІК: «КОЗА», колядки та щедрівки

Життя - не тільки робота
Історично так склалося, що напередодні Старого Нового року на АСРЗ щедрують наші підшефні - вихованці дитячого садка №64 «Кораблик». І 2018 рік, на щастя, не став винятком. Завдяки старанням колективу під керівництвом завідуючої дитячим садом Хари Наталії Владиленівни, дошкільнята підготувалися до свята за всіма правилами, придуманими ще нашими предками.
Виряджені шість хлопчиків і шість дівчаток на щастя і благополуччя засипали підлоги пшеницею, водили «Козу» по заводоуправлінню, вітали колектив з Новим роком, Святками і наступаючим Хрещенням, бажали благополуччя і здоров'я всім на цілий рік. За свої старання отримували винагороду у вигляді солодощів, грошиків, іграшок і всього, що люблять діти.
Дитячим сміхом і голосами були заповнені коридори і кабінети, а сльозами розчулення - очі співробітників, які готувалися до приходу маленьких гостей, чекали і сподівалися.
Два величезні мішки подарунків на весь дитячий садочок забрали малюки, а нам залишили масу позитиву, тепла і яскравих вражень.
До зустрічі в наступному році, обіцяємо всілякої підтримки і на далі.