На АСРЗ розіграний Кубок пам'яті Володимира Воїна 2018

Життя - не тільки робота

У розіграші Кубка пам'яті Володимира Воїна прийняли участь футбольні команди заводоуправління, департаменту логістики, судноремонту та департаменту машинобудування Азовського судноремонтного заводу.
Зустрічі провели на полі для міні-футболу на Приморському бульварі і за традицією зіграли за коловою системою. Треба зразу сказати, що кожна гра стала, якщо не результативною, то захоплюючої для уболівальників з числа працівників підприємства.
За жеребом, першими зіграли команди заводоуправління та департаменту логістики.
Ця гра стала найрезультативнішою 7:1 на користь управлінців, і задала тон всьому турніру. У другій - зустрілися команди заводоуправління і машинобудування. З сухим рахунком 4: 0 перемогу знову здобули управлінці.

У третій, в якій машинобудівники повинні були розмочити рахунок, їм знову не пощастило. З рахунком 0: 3 в цій зустрічі перемогла команда департаменту судноремонту.
Четвертими внічию зіграли команди заводоуправління і судноремонту, додавши інтриги. У п'ятій зустрічі, нарешті, реабілітувалися машинобудівники, зігравши з департаментом логістики 2: 4.
У фінальній шостій грі з рахунком 3: 0 з'ясували відносини судоремонтники і машинобудівники.
Отже, перемога в турнірі на Кубок пам'яті Володимира Воїна 2018 року визначилася за очками - володарями Кубка стали управлінці. Їх рекордну кількість забитих голів не перевершила жодна збірна.
На другому місці опинилася команда департаменту судноремонту, третє у впертій боротьбі буквально відвоювала команда департаменту машинобудування. На четвертому виявилася команда логістики.

Щоб пам'ятали
Кубок пам'яті колишнього генерального директора АСРЗ Володимира Семеновича Воїна (який раптово помер 17 січня 2011 року в віці 50 років) заснований на підприємстві у 2012 році.
«Кубок був заснований, щоб ім'я його як умога довше залишилося в пам'яті колективу і було відомо нашій молоді, - згадує генеральний директор АСРЗ Олег Турський. - Всі свої сили, здоров'я цей хороший чоловік віддавав роботі і заводу. Був вимогливим, відповідальним і компетентним керівником. Але в той же час уважним, чуйним до людських переживань.
Не боявся брати на себе відповідальність за вирішення проблемних питань і дуже любив спорт, футбол і компанію заводчан».

Вся трудова діяльність Володимира Воїна була пов'язана з Азовським судоремонтним заводом, на який він вперше прийшов в 1982 році після служби в армії та пройшов шлях від майстра до генерального директора підприємства (обіймав посаду з 2006 по 2011 рік). Саме на АСРЗ Володимир Семенович став Почесним працівником транспорту України і пропрацював на АСРЗ до свого останнього дня.

Нагадаємо, що незважаючи на закінчення терміну оренди, на поточний момент АСРЗ підтримує виробничий процес, виконує договірні зобов'язання з поточними контрагентами, здійснює відрахування до бюджетів, своєчасно виплачує заробітну плату і зберігає унікальний для Азовського моря судноремонтний комплекс завдяки підтримці Маріупольської міської ради та при партнерській підтримці підприємств групи Метінвест.