НА АСРЗ ПОБУВАЛИ ВИСОКОПОСТАВЛЕНІ ГОСТІ

Компанія
З візитом, якому сприяв інвестфорум RE: think. Invest in Ukraine за участю президента України Володимира Зеленського та прем'єр-міністра Олексія Гончарука, Азовський судноремонтний завод відвідали міністр інфраструктури України Владислав Криклій і глава АМПУ Райвис Вецкаганс.
На форумі понад 400 представників влади та бізнесу презентували своє бачення варіантів перезавантаження економіки регіону і вели пошук точок зростання.
Одним з роздивляємих майданчиків став Азовський судноремонтний завод - єдина в регіоні судноремонтна база повного циклу, що підтримує стабільну роботу і безпеку мореплавання державного і військового вітчизняного флоту і суден стивідорних компаній різних форм власності.
Програма включала відвідини ремонтного басейну АСРЗ, де, в числі інших судів, перед майбутньої зимової кампанією проходить щорічний навігаційний ремонт криголам МФ «АМПУ» «Капітан Білоусов».
Генеральний директор ТОВ «СРЗ» Олег Турський спільно з консультантом з розвитку бізнесу КК «Маріупольська інвестиційна група» Дмитром Ляшовим обговорювали з гостями проблематику, яка виникає безпосередньо при вирішенні судноремонтних завдань. Наразі поділилися й планами залучення інвестицій для подальшого розвитку суднобудування, судноремонту, перевалки та співпраці з малим бізнесом на базі АСРЗ.
Є потенціал збільшити обсяги машинобудування в 3 рази, капітальних ремонтів судів - в 1,5-2 рази, перевалки - в 2 рази, а також продовжити розвиток проектів суднобудування.
Упевненості надав контракт на будівництво надбудови для нафтоналивного танкера з хорватської компанії «Viterlef Management LTD», укладений вже під час розпочавшоїся військово-політичної кризи в регіоні.
У суворій відповідності до вимог Класифікаційного суспільства Норвезька Верітас (DNV GL) АСРЗ вдалося успішно реалізувати контракт, і в березні 2018 року по морю відправити замовнику 72 сталевих блоків надбудови загальною вагою понад 400 тонн.
Як і десятки років тому, АСРЗ тісно вплетений в транспортну модель регіону і незважаючи ні на які труднощі, що переживає підприємство, має великий потенціал і знає, як його використовувати.