Морське багатоборство. Рекорд 50-метрівки у морі - 38 секунд, викидання легості на піску - 24 метра

Життя - не тільки робота
У залік Спартакіади підприємства на АСРЗ пройшли змагання з морського багатоборства, в яких брали участь п'ять команд: департаментів логістики, машинобудування, судноремонту та експлуатації, а також заводоуправління.
У двох видах - плаванні і викидання легості - змагалися всі бажаючі скористатися можливістю порозумітися і переключиться на активний відпочинок під час обідньої перерви. Де спортивний азарт, там і гарний настрій.
Протягом двох днів учасники багатоборства з'ясовували, хто ж візьмемо гору: «новачки» в даних видах або вже визнані на підприємстві «профі», і, звичайно, поступиться «молодість» «досвіду»? У підсумку перше місце посіла команда Департаменту логістики та забезпечення - явний фаворит Спартакіади АСРЗ 2017 року.
Кращим у плаванні вільним стилем на дистанції 50 метрів з результатом 38 секунд став такелажник судовий служби транспорту Павло Басов. Це, звичайно, не рекордні 20.92 бразильського плавця Сезара Сьело, встановлені в басейні, але для результату в умовах моря це дуже непогано.
Кращим результатом на дальність викидання легості на 24 метри встановив головний механік АСРЗ Володимир Турський.
Друге місце з однаковим результатом розділили дві команди - департаменту машинобудування та експлуатації.
На третє місце вийшли управлінці.
Минаючи четверте, на п'ятому виявилася команда департаменту судноремонту, що показали непоганий результат в плавання, але не подали учасника на викидання.