ЛК «Балтійський» готовий до швартовних випробувань

Компанія
У контрактний термін на АСРЗ завершує навігаційний ремонт лоцманський криголамний катер «Балтійський» філії «Дельта-лоцман» держпідприємства «Адміністрація морських портів України».
Стартував ремонт 2 листопада і був розрахований на 25 діб.
За інформацією Департаменту судноремонту АСРЗ, запланований обсяг робіт виконано на 100%.
Підводна частина корпусу судна, фальшборт, рульова рубка і палуба очищені і пофарбовані за заданою схемою. Проведена ревізія пера керма і заміна восьми закінчивших термін служби цинкових протекторів в носовій і кормовій частині корпусу. Оновлене маркування палуби згідно з правилами живучості суден (НБЖС).
Виконано перевірку на водонепроникність ілюмінаторів, дверей і палубних закриттів.
З технічного обслуговування механічних та електромеханічних систем судна,
виконано ревізію рульового пристрою баллера з кольоровою дефектоскопією конусів гребного валу, поточний ремонт гребного пристрою; виготовлені і замінені підшипники носових і кормових дейдвудних втулок. Виконано ревізію підрулюющого пристрою з заміною сальникових ущільнень і балансуванням.
Виконане центрування валовий лінії «гребний вал - упорний підшипник головного електродвигуна», проведено ремонт та опресовування донно-забортної арматури.
Паралельно перевірено опір ізоляції силового суднового устаткування; виконані ревізії системи пожежної сигналізації і шпиля з електродвигуном.
22 листопада, після закінчення докового ремонту, за допомогою плавучого крана «Нептун» Маріупольського порту, ЛК «Балтійський» спущений на воду для проведення пусконалагоджувальних робіт, а вже на 25 листопада призначені швартовні випробування.
27 листопада, як і планувалося, екіпаж лоцмана приступить до роботи.