ЩОБ ПОБАЧИТИ НА ВЛАСНІ ОЧІ

Компанія

АСРЗ відвідала делегація іноземних журналістів, візит яких, за інформацією представників Академії преси України, обумовлений великим інтересом до того, як в умовах воєнного конфлікту живе і працює єдина судноверф на підконтрольній України території Азовського моря.
У складі делегації - журналісти Турецького «Haber Global TV», Громадського ТБ Грузії, Німеччини, TVR Румунії, Латвійського і Угорського національного ТБ, які прибули до Маріуполя за підтримки Академії української преси (Academy of Ukrainian Press) на зустріч з генеральним директором АСРЗ Олегом Турським.
Бесіда відбулася безпосередньо на виробничому майданчику плавдока підприємства, вантажопідйомністю 15000 тонн, де на той момент чекали спуску на воду після докування маріупольський Плавкран «Астрахань-5» і «Сборщик-335» МФ «АМПУ». Їм на зміну готувалися зайти в док землесос «Гігант» ТОВ «СТБ «Азимут» і буксир Маріупольського морського порту «Олександр Яковенко».
«Криза - кризою, але ми працюємо постійно, - заявив, відповідаючи на питання журналістів Олег Турський. - Не дивлячись на зменшення суднозаходів через військові дій в нашому регіоні, «керченського» кризи, інших несприятливих умов та навіть втрати контрактів на ремонт комерційних судів, ми наполегливо продовжуємо працювати, так як на сьогоднішній день тут єдина судноремонтна база, яка обслуговує державний портофлот - судна портів «Маріуполь» та «Бердянськ», а також військові кораблі, які охороняють морські кордони України.
Щоб вчасно забезпечити екіпажам техпідтримку або можливість підтвердити класність, необхідний судноремонтний завод на Азові».
«Інтерес до подій на Південному Сході України, і зокрема в регіоні «за Керчю» не вщухає, - розповів Андрій Коваленко, виконавчий директор Академії української преси. - І ось такі інтерактиви сприяють можливості представників медій відмовитися від повідомлень з російських джерел або помилкових вражень і достовірно відображають нинішню політичну, економічну і соціальну ситуацію в країні».
Порушені питання стосувалися проблематики судноремонтної галузі після подій 2014 року, коли підприємство відразу втратило 60% замовлень, а топ-менеджмент змушений був не тільки повністю поміняти логістику пошуку контрагентів, а й постійно переконувати судновласників в безпеці своїх послуг. Окремо - про наслідки «керченського кризи» в листопаді 2018 року, ще більше і погіршити стан справ в морській галузі регіону.