На АСРЗ розіграли Кубок пам'яті Володимира Семеновича Воїна

Життя - не тільки робота
У п'ятницю, 30 квітня колектив Азовського судноремонтного заводу провів серію ігор за Кубок пам'яті Володимира Семеновича Воїна, генерального директора ТОВ «СРЗ» з 2006 по 2011 роки.
Змагалися п'ять кращих команд підприємства - департаментів суднобудування, машинобудування, транспорту і логістики, управління, а також команда керуючої компанії "Маріупольської інвестиційної групи".
«Суперництво в змаганні серед своїх - річ неабияка, - так, за спогадами ветеранів АСРЗ, казав Володимир Семенович. - Варто якомусь гравцеві підрости в техніці, як інші відразу почнуть прагнути надолужити, щоб не бути гірше, а то, може бути, і краще ".
І, можна, звичайно, сперечатися, але футбол, на переконання багатьох судноремонтників, одне з кращих проведення часу.
Адже одна повноцінна гра вирішує відразу цілий комплекс завдань: вимагає не тільки майстерень прийомів і швидких фінтів, а й цікавих дій, часом і таких, які до спорту відносини, в принципі, не мають.
Не дарма кажуть, що футбол, найпопулярніша гра з м'ячем на нашій планеті. Напевно, ще й тому, що гарантує спілкування з людьми в нестандартній обстановці - на позитиві. Що вже говорити про плюси - активний відпочинок, зарядка енергією, розвиток мислення. І гарт командного духу, який більш ніж коли-небудь необхідний підприємству.
У захоплюючій боротьбі в фінал вийшли команди департаментів машинобудування та управління. У фінальній сутичці з рахунком 2: 0 відвоювала Кубок команда Департаменту машинобудування АСРЗ.