У доці АСРЗ заміна: буксир «Петро Галактіон» поступився місцем теплоходу «MARANTA»

Компанія

В ранковій зміні буксирування у док теплоходу MARANTA довжиною 100 метрів, шириною 19 і дедвейтом 5822 тонни, успішно здійснили екіпажі двох буксирів, потужністью більше тисячі кінських сил кожний.
Екіпаж теплохода під прапором островів Кука планує пройти на АСРЗ докування, виконати демонтаж двох суднових кранів вагою понад 90 тонн і ремонт люкових закриттів трюмів з повною заміною ущільнювальної гуми і т.д., відповідно до попередньої домовленості.
Своє місце на стапель-палубі теплоходу поступився буксир-кантовщик «Петро Галактіон» АСРЗ, піднятий в док 7 травня і закінчив етап докування за 10 діб.
За цей час днище і корпус буксира очищені від морських обростань і обмиті прісною водою під високим тиском. Методом неруйнівного контролю виконана дефектация металоконструкцій корпусу судна і виконаний цілий комплекс малих докових робіт. Зокрема, проведено ремонт рульових насадок гвинт-рульового комплексу, донно-забортної арматури, виконана також заміна сальникової набивки дейдвудного пристрою судна.
До старту судноремонту теплохода MARANTA фахівцями департаменту судноремонту АСРЗ розроблена і видана в виробництво технологія з демонтажу суднових кранів. В даний момент колектив докового виробництва розпочав обмиваючи корпусу, після чого на люкових закритті почнеться очищення пазів під гуму абразивно-струменевим методом.
Орієнтовно теплоход пробуде у доці 10 діб.

Нагадаємо, що незважаючи на закінчення терміну оренди, на поточний момент АСРЗ підтримує виробничий процес, виконує договірні зобов'язання з поточними контрагентами, здійснює відрахування до бюджетів, своєчасно виплачує заробітну плату і зберігає унікальний для Азовського моря судноремонтний комплекс завдяки підтримці Маріупольської міської ради за партнерської підтримки підприємств групи Метінвест.