В доці АСРЗ «ASTRAKHAN-CITY»

Компанія
З 22 липня на стапелі дока №4 АСРЗ проходить докування чергове судно компанії leisure Marine LP (Scotland) - 138-метровий танкер «ASTRAKHAN-CITY» водозаміщенням 7030 тонн.
Згідно з угодою, термін докування складе 25 діб, протягом яких планується до виконання обов'язковий комплекс докових робіт: дефектація днища, підводного і надводного бортів, ремонт кранцевого захисту та фарбування корпусу за заявленою схемою. На даний момент закінчене очищення корпусу від солі та морських обростань прісною водою під високим тиском, триває розбирання гвинт-кермового комплексу з 5-лопатевими гвинтами; ремонт ДЗА і 12 баластних танків. Загальний обсяг заміни металу складе близько десяти тонн.
Крім того, фахівцям АСРЗ належить виконати заміну відслуживших нормативний термін експлуатації суднових дизельних двигунів (типу 6Ч18/22) на агрегати більш сучасної модифікації китайської фірми WEICHAI. А потім - адаптувати їх до існуючих паливної та масляної систем судна, і також модернізувати систему охолодження дизель-генераторів.
Згідно з проектом, розробленим відділом підготовки ремонтів АСРЗ, для цього знадобиться близько 100 метрів труб різного діаметру.
Для демонтажу дизель генераторів типу 6Ч18/22 і монтажу нових агрегатів, в кормовій частині корпусу по лівому борту вже підготовлений технічний виріз.
Модернізація надасть можливість судновласнику позбутися складного пошуку уніфікованих складальних одиниць СЗЧтаі знизити загальні обсяги витрат на утримання енергетичного обладнання в подальшому.