Територію АСРЗ включено в межі маріупольського морського порту

Компанія
Про це за підсумками виїзного засідання уряду України в Маріуполі на своїй сторінці в FB заявив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій. Рішення більш ніж актуальне, так як фактичні межі акваторії морського порту Маріуполь де-юро не були оформлені з 2013 року.
«Рішення уряду надає правову визначеність при здійсненні господарської діяльності для суб'єктів господарювання, які працюють або мають намір працювати на території порту», - написав він. В кордони порту включено також і територію Азовського судноремонтного заводу.
«Це питання ми намагалися вирішити протягом 6 років, - розповів генеральний директор ТОВ «СРЗ» Олег Турський, - так як відповідно до закону «Про порти України», термінали, до яких відноситься і судноремонтний завод, повинні мати відповідно оформлену інфраструктуру, тобто і причали, і акваторію, і все інше.
Таким чином, за останні кілька місяців вирішено два глобальних питання для АСРЗ: прийнятий закон, що виключив судноремонтний завод зі списку підприємств, заборонених до приватизації, і тепер ось прийнятий додатковий дозвіл на юридичне оформлення акваторії. Це дуже важливо для підприємства».