Плавдок АСРЗ: за минулі 30 діб - три групові кампанії докування

Компанія
За минулі 30 діб на стапель-палубі 15-тисячного плавдока АСРЗ успішно обслужені три групи судів державного технічного флоту.
Групова постановка практикується для збільшення ефективності експлуатації плавдока при відсутності заявок на ремонт пропорційних доку плавзасобів.
У поточній кампанії, що стартувала 16 жовтня і розрахованої на 15 діб, докування в АСРЗ проходять лʹяльщики «Сборщик - 387» (МФ АМПУ) і «Сборщик - 401» (БФ АМПУ), і плавкран «ПК - 179» (ДП ММТП).
Всього ж з початку року на майданчику АСРЗ відремонтовано близько 20 суден підприємств морської галузі регіону різної форми власності, в тому числі державних і силових структур.
Так в попередніх кампаніях закінчили докування б/к «Лейтенант Шмідт» (БФ АМПУ); з\з «Меотида» (АМПУ); криголам «Капітан Білоусов» (МФ АМПУ); оглянуті б/к «Олександр Яковенко» (ММТП), «Сборщик-335» і «Водолаз - 3059» (МФ АМПУ); підготовлений до разового переходу в порт «Київ» ПК «СПК - 1» (БФ АМПУ) та інші.
За даними Департаменту аналізу та прогнозування АСРЗ, за 9 місяців поточного року, в порівнянні з аналогічним періодом 2019 і 2018 років, зростання обсягів виробництва в номенклатурі судноремонту складає 30,8 відсотків, і є стійкий прогноз на перспективу. В даний момент АСРЗ бере участь в декількох комерційних тендерах по системі PROZORO на ремонт суден портофлоту держпідприємств морської галузі.