Перше півріччя позаду: є позитивна динаміка

Компанія
Станом на 1 липня 2020 років через причали АСРЗ перевантажено 117 тисяч тонн вантажів, з яких близько 49 тисяч тонн - металопродукція, 30 тис. т - зернових, 22 тис. т - цементу, 13,5 тис. тонн мінеральних добрив та інших вантажів, що в 2,4 рази перевищує показники цього ж періоду 2019 року.
За даними Департаменту з маркетингу та стратегічного розвитку АСРЗ, всього з початку року оброблено (відремонтовано / відвантажено / утилізовано) 25 суден.
На даний момент на АСРЗ одночасно проходять ремонт два судна: в 15-тисячному доці підприємства фінішує докування бербоут-чартерного танкера «SAMARA-SITI» компанії leisure Marine LP (Scotland) і ремонт на клас рейдового катера «Водолаз -3059» Маріупольського морського порту. Ще два судна - пришвартовані біля каботажних причалів під навантаженням.
Крім того, на стадії переговорів і підписання документів знаходиться ще близько п'яти контрактів. Серед претендентів на ремонт, крім комерційного судна «ASTRAKHAN-SITI» компанії leisure Marine LP (Scotland), також суду державного портового флоту, для яких АСРЗ на сьогодні стратегічно важлива і надійна судноремонтна база на підконтрольній Україні території за Керченською мостом.

Азовський судноремонтний завод (OOO «СРЗ») здійснює морські вантажоперевезення в основні порти Європи, Близького Сходу, узбережжя Північної та Східної Африки, Південної та Північної Америки.
Ефективну безперебійну роботу з обробки суден забезпечує комплекс технічних і технологічних засобів і об'єктів: акваторія заводу площею 110 тис. Кв. м., 5 вантажних причалів загальною довжиною 600 метрів, 8 портальних кранів г / п від 5 до 40 тонн і плавкран «Астрахань-5», г/п до 60 тонн.