На АСРЗ відбулася презентація планів молодіжної організації

Компанія
"Молодіжному руху на Азовському судноремонтному заводі стільки ж, скільки і самому заводу, - привітав учасників презентації генеральний директор Олег Турський. - Завжди молодь нарівні з колективом виконувала найвідповідальніші і складні як виробничі, так і соціальні завдання. Але, тим цікавіше, що кожне наступне покоління 20- і 30-річних бачить свою місію по-новому".
Сьогодні в бізнес-центрі АСРЗ актив молодіжної організації тепер уже під головуванням Наталії Солонець, презентував для молодих працівників новий концепт молодіжної організації складу 2018 року.
Об'єднання активної молоді, організація культурно-масових заходів, розвиток у творчій, виробничої та спортивної діяльності, організація спільного активного відпочинку для згуртування колективу і вирішення суспільно-корисних виробничо-господарських проблем - все це традиційні заняття практично всіх поколінь молоді.
Наприклад, пару років назад, з ініціативи активу МО «МОСТ», за кілька днів була вичищена про сміття і поросли частина міського пляжу, що примикає до території АСРЗ. Тоді ініціативу молодих судноремонтників відразу ж підтримав муніципалітет. Зокрема, колектив КП «Комбінат комунальних підприємств», який надіслав на допомогу Судноремонтники бригаду п'ятого ділянки пляжу під керівництвом майстра Вікторії Равінской. На розчищеному молоддю ділянці пляжу комунальники довикорчували кореневища порослі чагарників, що служили місцем звалища на цій частині узбережжя і просіяли пісок на пляжі. Пізніше відреставрували тіньовий навіс, встановили лавочки, і відсутні в цій частині пляжу роздягальні.
Крім того, молодь підприємства неодноразово ставала застрільником заходів району, в тому числі масових заходів - днів міста, новорічних та олійних гулянь, і традиційного Дня Нептуна на узбережжі.

Щорічно молодіжна організація брала участь в туристичному зльоті «Ювеналі» в селищі Щурова на Блакитних озерах і так далі.

Але покоління 2018 йде далі - сьогодні актив претендує на взаємодію з активною молоддю Маріуполя, регіону і країни, заявляє про бажання спільної участі в масштабних всеукраїнських проектах, форумах і з'їздах активної молоді. У планах - відвідування кінотеатрів, театрів і виставок.
Зовсім скоро в Маріуполі пройде ГогольFEST-2018, який охоплює різні види сучасного мистецтва, і молодь вважає для себе неможливим не відвідати фестиваль, щоб розширити коло знань і перейнятися атмосферою.
Одним словом, "повірити в себе, в свої сили і можливості, стань членом молодіжної організації, і разом прокласти міст до успіху" - ось девіз молоді Азовського судноремонтного заводу.
Нагадаємо, що незважаючи на закінчення терміну оренди, на поточний момент АСРЗ підтримує виробничий процес, виконує договірні зобов'язання з поточними контрагентами, здійснює відрахування до бюджетів, своєчасно виплачує заробітну плату і зберігає унікальний для Азовського моря судноремонтний комплекс завдяки підтримці Маріупольської міської ради та при партнерській підтримці підприємств групи Метінвест.