На АСРЗ підтверджує клас «Механік Юзвович»

Судноремонт
Після зачистки, замивання і дегазації, в док №4 АСРЗ піднято з води суховантаж «Механік Юзвович», який прибув на підприємство для проходження ремонту на підтвердження класу Регістру судноплавства України.
1994 року побудови, судно належить до великих суховантажних суден класу «річка-море», які мають чотири трюми з люковими закриттями, подвійне дно, машинне відділення і надбудову в кормовій частині.
Габаритної довжиною 139,81 м, шириною 16,40 м і висотою борту більше шести метрів, в даний момент судно працює з базою зернових вантажів з портів Азовського моря.
У теплохода цікава біографія - в 2004 році він повернувся під прапор України і повністю відновив статус-кво українського, після того, як чотири роки провів під арештом в Італії.
Буквально тиждень тому поповнив історію пожежею, що трапилася на судні та була своєчасно ліквідована.

За час докування, що стартувало 31 серпня, на судні буде виконано великий ремонт вузлів і механізмів систем життєзабезпечення.
Вже стартував демонтаж двох гвинт-рульових комплексів; ремонт донно-забортної арматури і люкових закриттів. Планується великий ремонт механізмів в машинному відділенні, заміна близько 18-20 тонн металу по корпусу, а також ремонт електрообладнання та трубопроводів палива, масла і охолоджуючої рідини.
У нічній зміні першого дня в доці стартували процедури обробки корпусу судна прісною водою під високим тиском, після чого корпус буде очищено абразивно-струменевим методом і пофарбовано за заявленою схемою, аж до нанесення ліній розмежування, фарбування вантажних марок і шкали осадок.