На АСРЗ йде виготовлення кришок для установок обслуговування стальковшів

Компанія
Для стратегічних партнерів підприємства - металургів МК «Азовсталь» - в цехах департаменту машинобудування АСРЗ йде виготовлення кришок для установок нагріву та сушіння футеровки сталерозливних ковшів різної ємності і конструкції, призначених для сушіння, випалу і підігріву футерування ковшів після поточного або капітального ремонту.
Це замовлення не перше, і не єдине. Замовник вже мав змогу оцінити якість продукту, виробленого на АСРЗ.

За контрактом, три вироби заданих габаритів будуть виготовлені протягом 90 днів. Так, дві кришки діаметром 5090 мм, висотою 947 мм і масою близько 2588 кілограмів. І третя - з листового металу більшої товщини і, відповідно, важче - кінцева маса кришки складе 2908,43 кг. Виготовлення виробів проводиться за кресленнями замовника, зварювання - атестованим персоналом. Установки сушки металургійних ковшів призначені для сушіння, випалу і підігріву футерування ковшів після її поточного або капітального ремонту.
Ізоляція кришок виконується за спеціальною технологією за допомогою сучасних теплоізоляційних і вогнезахисних матеріалів.  Зокрема, застосовуються рукави з теплоізоляційної тканини GREFSEAL - муллітокремнеземного волокна з високотемпературними металевими нитками, здатної витримати температуру плюс 1250 градусів.
20 березня замовнику відправлений перший «негабарит», що передбачає отримання спеціального дозволу на перевезення, 24 квітня, згідно з домовленістю, планується відправка чергової.