Док АСРЗ залишили BELLIS і VITALIY

Компанія
Після закінчення докування, з доку №4 Азовського судноремонтного заводу виведені теплохід «Беллис» (порт приписки Аватіу острова Кука) і приймально-транспортний рефрижератор (птр) VITALIY (порт Бердянськ), що проходять на підприємстві судноремонт на підтвердження класу Регістру судноплавства України.
Як уже повідомлялося, за домовленістю з судновласниками, на судах проведено масштабні ремонти, колектив докового виробництва успішно впорався із завданням в намічені терміни.
За час докування на теплоході BELLIS виконано великий ремонт механізмів, вузлів і систем життєзабезпечення судна, ключовими з яких стали ремонти гребного і рульового пристроїв.
Запланований обсяг докування виконаний і на рефрижераторі VITALIY.
Обидва судна обмиті прісною водою під великим тиском, очищені і пофарбовані за заявленою схемою необростаючою фарбою.
Після спливання і остаточної перевірки водонепроникності корпусів, обидва судна успішно пройшли підготовку до буксирування.
За командам докмейстер Едуарда Волкотруб, в док увійшли морські буксири «Петро Галактіон», «Енісеец» і «Аламак», і, вже під командуванням капітана АСРЗ Миколи Копилова, дотримуючись запобіжних заходів, суду по черзі виведені з доку. Час виходу занесено в вахтовий журнал.
Кожне з судів пришвартоване на місцях біля причалів, де вже на плаву пройде закінчення ремонту, та прийом екіпажами на борт палива, води та інших продуктів життєдіяльності судів.
Також відремонтовані механізми пройдуть перевірку і пред'явлення в роботі, відбудуться пуско-налагоджувальні роботи і швартовні випробування.