Для АСРЗ підтверджена прохідна осадка глибин акваторії 7,8 метра

Компанія
За результатами щорічних промірів глибини, проведених АМПУ і Держгідрографією, Розпорядженням капітана порту Маріуполь з 22 травня 2020 року засвідчена прохідна осадка акваторії Азовського судноремонтного заводу 7,8 метра замість 7,7 в 2019 році.
Карта промірів глибини надана ТОВ «СРЗ» як суб'єкту господарювання в цій акваторії.
Завдяки збільшенню осадки на кожне великотоннажне судно в АСРЗ буде завантажено додатково в середньому 800 тон вантажу, що збільшить конкурентоспроможність підприємства, здешевить морську логістику і собівартість продукції, що транспортують на експорт.
19 травня на Раді порту обговорені перспективи збільшення суднозаходів в порт Маріуполь, і, з огляду на вищезазначене, прийнято рішення розглянути доцільність додаткового днопоглиблення ремонтного басейну АСРЗ, а також бюджет для проведення цих робіт на 2021 рік.
Нагадаємо, що в 2019 році Розпорядженням Кабінету Міністрів України №896 від 28 жовтня 2019 року «Про внесення змін у додаток до Постанови Кабінету міністрів України від 24 вересня 2008 року № 853» водний простір морського терміналу ТОВ «СРЗ» увійшов у межі морського порту Маріуполь.
І таким чином була впорядкована юридична відповідальність АМПУ за днопоглиблення цієї акваторії.