База відпочинку «Дружба» запрошує провести відпустку на Азовському морі

Компанія
Любителям морського відпочинку пропонуємо придбати путівку на базу відпочинку «Дружба», розташовану в одному з кращих місць на узбережжі Азовського моря - Білосарайській Косі.
Ви будете жити в 40 метрах від прибою, засмагати на піщаному пляжі, купатися у чистій глибокій воді. Відпочивати в альтанках на території бази в тіні розлогих крон листяних дерев.
За оплату від 80 гривень на добу з людини - можна оселитися в окремо розташованих 2- або 3-поверхових будиночках, в 2, 3-х і 4-місних номерах з холодильником, посудом і послугою зміни постільної білизни.
Спеціально обладнані кухні дозволять вам в будь-який час забезпечити своїм рідним ті самі фірмові сімейні страви, які вона вважає за краще відпочинку. А з 15 червня до ваших послуг ще й кафе з домашньою кухнею.
Літні душі після купання в морі і туалети зручно розташовані на території в спальній зоні.
На території бази обладнані спортивні майданчики для пляжного волейболу і міні-футболу, для діточок - сучасні дитячі ігрові комплекси.
Вечорами, надаючи дітям задоволення попустувати на ігрових майданчиках, ви зможете приготувати страви мангал-меню, скориставшись стаціонарними мангалами, облаштованими безпосередньо поблизу житла. Вдихаючи аромати нічної фіалки і квітучих чагарників, - релаксувати на свіжому повітрі. Цю можливість гарантує вам постійна фумігація території від літаючих і жалких комах, яка фінансується адміністрацією.
Зручний безкоштовний паркінг, розташований в тіні дерев, гарантує збереження вашого автомобіля.
Поблизу бази зручно розташовані магазини роздрібної торгівлі та зупинки громадського транспорту, що курсує до Маріуполя і назад. Вечорами можна відвідати дискотеку, посидіти в інтернеті - є бездротові Wi-Fi точки доступу, або купатися в місячній доріжці.

Адреса бази відпочинку:

Маріуполь, Білосарайська Коса,
вулиця Безуха, 1
Дзвонити з 08.00 до 20.00 за телефонами
+38 (067) 7405581, +38 (067) 3958567