АСРЗ стане ключовою локацією фестивалю «Гоголь-Фест» -2019

Компанія
27 квітня в плавдоці Азовського судноремонтного заводу Влад Троїцький представить гранд-оперу «Νερό» - гімн відродженню і очищенню. Учасниками постановки стануть музична формація NOVA OPERA, соціальний рейв-бенд ЦеШо TseSho aka Teatr-Pralnia, актори ЦСМ «ДАХ» та «Театроманіі», а також працівники АСРЗ.
«Проект дуже цікавий, - упевнений генеральний директор АСРЗ Олег Турський. - У тому числі з точки зору популяризації Маріуполя і нашого підприємства - Азовського судноремонтного заводу. Технічні можливості судноремонтного заводу відповідають побажанням організаторів фестивалю. Але оскільки ми знаходимося в зоні ООС, в даний момент з відповідними службами йдуть необхідні узгодження питань, що стосуються забезпечення безпеки під час проведення фестивалю, в тому числі і одного з найбільш складних - організації пропуску глядачів».
«У перекладі з грецького, «Νερό»- це «вода», - розповідає про проект АСРЗ директор фестивалю Максим Демський. - Море, еллінська культура і промисловість - це все частини генетичного коду Маріуполя. Переосмислення цих складових і зв'язку між ними - акт, без якого неможливий Маріуполь майбутнього. На АСРЗ відбудеться масштабне музично-театрально шоу, з Балетом кранів і Танцем навантажувачів, в якому звуки працюючого заводу стануть частиною поліфонічного полотна, а декораціями - індустріальний ландшафт, море і візуальні інсталяції художників.
Опера «Νερό» - це сайт-специфік проект, який буде створений спеціально під Startup Гогольfest-2019 і зіграний лише один раз. Особливістю постановок сайт-специфік є те, що вони відбуваються не на класичній театральній сцені, а в непристосованих для цього місцях, що дозволяє по-новому взаємодіяти з глядачами і простором».
Вхід буде обмеженим, так як локація фізично не здатна прийняти багато людей. Але віртуально захід зможуть відвідати всі бажаючі - завдяки Open Theatre буде йти онлайн-трансляція на Головну сцену в Міському саду і люди, які не потраплять всередину, зможуть спостерігати за подією на великих екранах і з хорошим звуком.