300 тонн металопродукції виготовлено на АСРЗ для підприємств металургійної галузі України

Компанія
Понад 300 тонн готової продукції відправлено замовникам на фініші 2018 року. У листопаді-грудні цехами машинобудівного переділу АСРЗ завершено виконання відразу декількох контрактів.
«Не дивлячись на те, що машинобудівний переділ як і раніше працює не на повну потужність, обсяги готової продукції не менше, ніж в минулому році, - констатує генеральний директор ТОВ «СРЗ» Олег Турський, - в основному, це грейфери різного об'єму для мостових і портальних кранів, що використовуються для перевантаження шихти та сипучих матеріалів на металургійних і гірничодобувних підприємствах, а також каркасні і модульні металоконструкції, що виконуються в цехах департаменту машинобудування за кресленнями, розробленими техвідділом АСРЗ, та за кресленнями замовника. Всього на кінець 2018 року виготовлено та відвантажено 300 тонн готової металопродукції, з яких близько сотні тонн - замовлення стратегічних партнерів АСРЗ - маріупольських підприємств  холдінгу Метінвест».
Для МК «Азовсталь» виготовлений металевий блок і теплоізоляційна кришка (близько 4 м в діаметрі) для конвертерного цеху, де реалізується екологічний проект із застосуванням рекуператору і можливістю використання газів, що відходять, для сушіння футеровки стальковша.
На ММК ім. Ілліча відправлено шість 2-щелепних 4-канатних грейферів, призначених для перевантаження металевої шихти та іншої сипучої сировини загальною вагою понад 60 тонн. У замовленій партії два вироби, об'ємом 5,6 м³ і чотири об'ємом 3,2 м³.
Для Новокраматорського машинобудівного заводу на підприємстві виготовлено 17-тонний грейфер об'ємом 5,6 м³. Ще два вантажозахоплювальних ковша об'ємом 2,0 м³ і 2,5 м³ загальною вагою дев'ять тонн - для «ЗЗФ».
Близько 100 тонн металоконструкцій корпусу фільтра газів, що відходять, виготовлено для металургів підприємства «Дніпроенергосталь».
В рамках реалізації підготовки капітальних ремонтів на металургійних підприємствах Метінвест, на АСРЗ фінішували замовлення «Метінвест Інжиніринг».
19 січня 2019 року за адресою, зазначеною замовником, відправлена останні з партії металоконструкції робочих майданчиків, газових колекторів; майданчиків, призначених для установки навколо ремонтуємих  печей.

Стартував і новий звіт статистики 2019 маркетингового року.
За інформацією дирекції маркетингу та стратегічного розвитку АСРЗ, пакет замовлень підприємства вже сформований до травня поточного року.
В даний момент на стадії обробки нормативно-конструкторської документації заказу до проекту виготовлення корпусу рукавного фільтра з імпульсною регенерацією для металургійних агрегатів Метінвесту.
Корпус фільтра запроектований у вигляді просторової листової зварної несучої конструкції, що складається з окремих відправних марок, жорсткість якої забезпечується суцільними зовнішніми стінками і внутрішніми перегородками з вертикальними і горизонтальними ребрами, розпірками і розтяжками.
До виробу пред'являються підвищені вимоги по герметичності і точності геометричних розмірів і форм, тому окремі деталі будуть виготовлятися із застосуванням пристроїв, що унеможливлюють деформацію. Щільно-міцними повинні бути також і зварні шви.

У найближчі 45 календарних днів машинобудівникам АСРЗ належить виготовлення близько 50 позицій монтажних елементів корпусу фільтра загальною вагою близько 50 тонн.